Bagger family: Indian Motorcycle Ostrava

Bagger

Bagger

Tyto pohodlné motocykly kola jsou připraveny vyrazit na dlouhé trasy - jsou vybaveny moderními technologiemi a komfortem pro jízdu po městě i na delší výlety.

Zásadní výkon

Baggery zdolávají kilometry díky motorům o vysokém zdvihovém objemu, které jsou vzduchem nebo kapalinou chlazené.

Osobní přístup

Baggery jsou k dispozici v široké škále provedení a jezdci si mohou podle svého vkusu vybrat cokoli od designu inspirovaného historií značky až po moderní design v černém podání.

Prostor pro Vaše zavazadla

Úložné prostory nabízejí dostatek úložného prostoru pro Vaši výbavu, náklad nebo cokoli jiného, co potřebujete na cestách.

Ochrana před větrem

Díky velkému výběru kapotáží a čelních skel pro montáž na rám či vidlici Vás baggery ochrání před nárazy větru a prochladnutím.

SEZNAMTE SE S RODINOU

ZROZENY Z NUTNOSTI, VYVINUVŠÍ SE V DĚDICTVÍ

Motocykly bagger, které se zrodily z vojenské potřeby na počátku 20. století, překonaly dobu a staly se ikonami silnic. Od svého uvedení na trh je Indian Motorcycle ztělesněním kombinace stylu a podstaty, která definuje tuto třídu. Letos tomu není jinak.

FORMA SE SNOUBÍ S FUNKCÍ

Tento motocykl, který je obvykle vybaven pevnými brašnami a čelním štítem nebo kapotáží, je známý svou všestranností. Baggery, které si snadno přizpůsobíte svému účelu, jsou navrženy tak, aby zvládly vše, co vám silnice připraví.

Indian Motorcycle Ostrava - 710 00 - Ostrava – Slezská - Česká republika